ГО «Інститут Медіа Права» оголошує конкурсний відбір «Офіс-менеджер проекту РПР» | Реанімаційний Пакет Реформ

Конкурсний відбір здійснюється в рамках проекту “Реанімаційний пакет реформ (РПР) – підтримка конституційної, антикорупційної та законодавчої реформи в Україні”, який впроваджується Інститутом Медіа Права за підтримки Європейського Союзу та ПРООН.

Ключові сфери відповідальності Офіс-менеджера:

Організація роботи офісу: організація обслуговування офісної техніки та обладнання; організація зовнішньої комунікації та зв’язку; закупівля канцелярії, води та інших необхідних товарів; ведення бази даних контактів; ведення календаря внутрішніх заходів.

Організація заходів: організація внутрішніх заходів (загальні збори, наглядові ради, аудити, планування); допомога в організації зовнішніх заходів (бронювання та закупівля квитків,  пошук та бронювання місць проведення заходів та готелі, допомога в оформленні віз тощо).

Допомога в організації тендерів: розміщення оголошень про тендери на сайті та розсилка потенційним виконавцям; збір тендерних пропозицій та передача їх ініціаторам закупівлію

Вимоги до кандидатів:

·         Вища освіта;

·         Досвід роботи на аналогічних посадах не менше 2-х років;

·         Знання основ діловодства та кадрової політики;

·         Відмінне знання англійської мови, а також навички ділового листування;

·         Уміння працювати самостійно та у команді;

·         Комунікабельність, відповідальність, висока мотивація, готовність до динамічної та напруженої роботи;

Тривалість проекту: 7 місяців.  Очікуваний час початку роботи: жовтень 2014 р. Ймовірне продовження контракту після завершення вказаного періоду.

Інститут Медіа Права є неприбутковою громадською організацією, заснованою у 2005 р. Наша місія – сприяти розвитку суспільства активних громадян через підтримку громадських ініціатив, незаангажовану, професійну медіа експертизу, розробку та імплементацію якісного інформаційного законодавства, освіту, юридичний захист прав журналістів та громадян, захист свободи слова та основоположних прав людини.

Реанімаційний пакет реформ – це ініціатива громадських активістів, експертів та журналістів, які об’єднались для пришвидшення реформування країни за понад двадцятьма напрямами шляхом розробки законопроектів, досягнення їх ухвалення та контролю за їх втіленням.

Це оголошення є запрошенням на участь у відкритому тендері на закупівлю послуг згідно із Політикою закупівлі послуг Інституту Медіа Права.

Резюме та мотиваційний лист англійською мовою просимо надіслати на адресу [email protected] до 19 листопада 2014 року (включно)  з темою листа “Offer: RPR office Manager”. Ми сконтактуємо із тими учасниками конкурсу, які будуть відібрані для проходження співбесіди.