Україна втратить шанс повернути мільйони сім’ї Януковича, якщо реформу прокуратури буде відкладено. Анонс | Реанімаційний Пакет Реформ

21 квітня о 9:15В. Янукович, М. Азаров, А. Портнов, А. Клюєв та В. Пшонка зберуться під Верховною Радою України просити депутатів відтермінувати реформу прокуратури.

Активісти в масках одіозних екс-регіоналів проведуть акцію прямої дії та від імені представників режиму вимагатимуть в депутатів відтерміновувати реформу прокуратури. Адже кожен день відкладення реформи прокуратури коштуватиме громадянам України мільйони доларів неповернених в Україну активів, які свого часу були вкрадені сім’єю Януковича.

РПР зі свого боку наголошує, що голосувати за законопроекти №2665, 2666, 2667, 2668 – значить повернути прокуратуру до старої радянської системи. Окрім власне відтермінування реформи, ці законодавчі ініціативи сприятимуть повернення прокуратурі можливості тотального контролю та широких повноважень в судах. Більше того, наслідком таких рішень стане недемократичне і непрозоре формування спеціалізованої антикорупційної прокуратури, що негативно вплине на ефективність роботи Національного антикорупційного бюро України!

Громадськість закликає депутатів розпочати реформу єдиного державного органу, який покликаний здійснювати обвинувальну функцію держави, а саме – підтримати законопроект № 2401-1, який дозволить в короткі строки запустити реформу прокуратури. Парламентарі, які не голосуватимуть за законопроект  2404-1 готують ґрунт для уникнення відповідальності Януковича та його поплічників.

Спікери:

– Олександр Банчук, експерт Центру політико-правових реформ, експерт групи РПР «Реформа правоохоронних органів»;
Віталій Шабунін, голова правління Центру протидії корупції, експерт антикорупційної групи РПР;
Ярослав Юрчишин, експерт РПР з питань адвокації та лобіювання.

За додатковою інформацією звертайтесь